BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Maksim foto

Dijana | 2010-04-21 | Maksim

Rodyk draugams

Gairės : | rašyti komentarą

Rusijos dainininkė Marina Sergeevna Abrosimova (gimusi 1983 m. birželio 10 d.) geriau žinoma sceniniu vardu MakSim.

 

Jauna, nuoširdi ir tikra - šie žodžiai geriausiai apibūdina dainininkę MakSim, kuri savo jėgomis pasiekė populiarumo ir šlovės. Atlikėja pati kuria dainas, pati rašo scenarijus vaizdo klipams ir kuria choreografiją. Tai tikras talentas, o ne gudriai apskaičiuotas projektas. Nieko keisto, kad jausminga MakSim lyrika nepalieka abejingų širdžių.

MakSim (tikrasis vardas Marina Sergejevna Abrosimova) debiutinį albumą „Trudnyi Vozrast” išleido 2006 m. ir tais pačiais metais pelnė daugybę apdovanojimų. Sėkmė lydėjo albumo dainą „Nezhnost”, kuri buvo įvertinta prestižiniu apdovanojimu „Metų daina 2006″. Labai populiarios buvo dainos „Otpuskayu”, „Znayesh Li Ty”, „Vetrom Stat”, o albumas parduotas didesniu nei 1 mln. 200 tūkst. tiražu.

 

 

 

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (5)

Jaigu nesirengi taip kaip kiti,nesidažai(taip kaip kitos tona špakliaus) ir “nestumi” ant kitu visais imanomais budai tai esi “Trenkta”???Nesupratau ir niekada nesuprasiu tu žmoniu kurie yra laimyngi pašiepdami kitus dėl ju išvaizdos,aprangos stiliaus,odos spalvos …Nejaugi yra taip sunku priimti žmogu toks koks jis yra su visais jo pliusais ir minusais?Ar svarbiausia yra isvaizda???Aš manau,kad žmogus yra gražus ne išvaizda(ne taip kaip rengiasi,dažosi),o kaip elgiasi…Daugelis to nesupras,nes vertina išorini groži,o ne vidini.Taipat nesuprantu tu žmoniu kurie vaizduojasi “Ereliais” kurie leidžia sau absoliučiai viska,kurie laidžia elgtis sau su kitais taip kaip jiems patinka…Ir ka jus tuo pasieksit???

Rodyk draugams

Gairės : | komentarai (10)