BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jaigu nesirengi taip kaip kiti,nesidažai(taip kaip kitos tona špakliaus) ir “nestumi” ant kitu visais imanomais budai tai esi “Trenkta”???Nesupratau ir niekada nesuprasiu tu žmoniu kurie yra laimyngi pašiepdami kitus dėl ju išvaizdos,aprangos stiliaus,odos spalvos …Nejaugi yra taip sunku priimti žmogu toks koks jis yra su visais jo pliusais ir minusais?Ar svarbiausia yra isvaizda???Aš manau,kad žmogus yra gražus ne išvaizda(ne taip kaip rengiasi,dažosi),o kaip elgiasi…Daugelis to nesupras,nes vertina išorini groži,o ne vidini.Taipat nesuprantu tu žmoniu kurie vaizduojasi “Ereliais” kurie leidžia sau absoliučiai viska,kurie laidžia elgtis sau su kitais taip kaip jiems patinka…Ir ka jus tuo pasieksit???

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (10) : “Ir ka jus tuo pasieksit???”

 1. lifeispain rašė:

  Grožis- subjektyvus dalykas, vienam yra gražu rožė, kitam tulpė.. Tie asmenys, kuriuos įvardinai, kaip “tuščiuosius” tokie ir yra… Jie yra niekas.. Visuomenės atmata ir gėda.. Jiem atrodo kad jie turi viską, tačiau jie neturi nieko.. Tokie asmenys nenusipelnę nešioti “žmogaus” vardo :) šiaip gražus tekstukas :)

 2. Dijana rašė:

  Ačiukas

 3. bbuciuke rašė:

  Neblogai, bet, manau, nuslūgo jau ta špakliuotųjų ir erelių banga. :)

 4. Masjou rašė:

  Nesijaudink, mano mokyklos aplinkoje pilna tokiu atmatu :) Manau esi protinhas zmogus ir ateityje kai suaugsi atsidursi tatp tokiu pat,o jie… Gyvnimas jiem atkresys :D Viena diena jie supras,kad jie yra niekaz siam pasaulyje (: Ir seip jei tokie lenda prie taves nereaguok ir neimk is ju pavyzdzio “stumimo” jie suvoks viena diena,bet jau bus velu,Va taip

 5. brigitukk rašė:

  sutinku su tavo kiekvienu žodžiu. :]

 6. Lune rašė:

  na as nezinau, savo aplinkoj sutinku labai mazai spaklizmo ispazineju, bet aisku suprantu kad tokiu yra, ir aisku kaip tokie nervina. bet nemanau, kad jie ten ateity uz kazka atsiimines ar kentes. persudyta :) manau, kad jie tiesiog uzaugs. kazkaip pazistu daug tokiu pvz panu, kurios is to isaugo, ir tapo gan normalios. ju bausme yra kirbanti sazine. ir tai daznai jos ta pamirsta, kad kazkada is kazko saipes. tai tiek XD tekstas pats siaip visai nieko, tik klaidas pataisyk :)

 7. Simplemente rašė:

  Klausti tokio dalyko tas pats kaip tvirtinti, jog Dievas egzistuoja - beviltiška išsiaiškinti. Koks turėtų būti elgesys tokioje situacijoje?… Pakanka, manyčiau, būti protingesniam ir gyventi savo gyvenimą nepaisant tų “špakliaus” aukų, tačiau nesakau, kad reikia visiškai nieko jiems nesakyti - esant reikalui būtina apsiginti, ir ne kumščiais ar keiksmaždžiais, o argumentuotais teiginiais.
  O tas “kąąą jūs pasieksit???”… Eilinis pasižliumbinėjimas. Kartais to reikia, tačiau nesuprantu, kai tokia jau šimtąjį kartą išlieta nuoskauda tebėra gvildenama. (think) Reikia stengtis būti tvirtesniam.

 8. Roberta rašė:

  Tokiu zmoniu visada buvo, yra ir bus. As nemanau, kad yra labai padoru juos visuomenes atmata ir geda ( cia kazkas taip paminejo) vadinti. Tokie zmones dazniausiai vaikysteje mate tik tai, kas yra bloga, galbut buvo su jais taip pat elgiamasi… Yra zmoniu ,kuriems reikia viso sito, jie megsta matyti,kaip zmones kencia( truputi per stiprus zodis), kaip jie blogai delto jauciasi…
  Bet yra zmoniu tikru idiotu. Ir cia nieko negali pakeisti.
  Nereikia nuleisti galvos, nepriimti viso sito uz gnyna piniga, ir stengtis neklausyti, kas ka sako.

 9. iiZ. rašė:

  Pritariu Robertai. Nemanau, kad mes, “trenktieji”, turim kažkokią teisę vadinti “tuščiuosius”, “geresniuosius”, “špakliuotuosius” ir “ereliuotuosius” vadinti atmatomis ar gėda, nes tai tikrai nepagerina mūsų statuso. Tačiau dėl žmogaus priėmimo su visais jo pliusais ir minusais aš suabėjojau. Tai labai diskutuotina tema. Pavyzdžiui man kyla klausimas: ar daugelis komentavusiųjų galėtų lengvai priimti tuštutę arba morozą tokiais, kokie jie yra?
  Apskritai, Dijana, tavo aprašytos mintys labai jau žinomos ir girdėtos, bet, visgi, malonu žinoti, kad yra žmonių (šiuo atveju - tu), kuriems rūpi tokie dalykai.
  P.S. klaidos truputį bado akis, bet… ;)

 10. saldziarugste rašė:

  Tikrai sunku priimti žmogų tokį, koks jis yra. Dauguma to taip ir neišmoksta. Bet reikia saugot savąjį “aš” ir džiaugtis, kad tokį turi. Vieną dieną jis tau labai pravers :]

Rašyti komentarą